O nas, autorskie burgery - DIWALKO Burger&Grill

O nas

Burgerownia w Przeźmierowie koło Poznania

DIWALKO to pierwsza burgerownia w Przeźmierowie z prawdziwego zdarzenia. Naszą specjalnością są burgery z polskiej wołowiny. Wołowina, której używamy,

pochodzi od certyfikowanych polskich hodowców bydła ras mięsnych. Największy nacisk kładziemy na rasę Red Angus, ponieważ charakteryzuje się wyjątkowymi walorami smakowymi. Wszystkie dodatki do burgerów wraz z sosami przygotowujemy sami według naszych autorskich receptur. Zamawiając w naszej restauracji możecie mieć pewność, że otrzymacie pyszne i zdrowe burgery.

Autorskie przepisy Diwalko Burger&Grill

Wszystkie półprodukty do naszych burgerów przygotowujemy sami, według własnych przepisów. Do hamburgerów dodajemy autorskie sosy czy konfitury. Dla klientów naszego lokalu w Przeźmierowie przygotowaliśmy między

innymi oryginalną konfiturę bekonową, stworzoną w oparciu o autorski przepis Diwalko Burger. Jesteśmy jedną z niewielu burgerowni, jak nie jedyną, która posiada w swoim menu konfiturę o takim smaku.

Uwielbiamy produkty lokalne i sezonowe! Dlatego tradycją naszej restauracji są autorskie burgery miesiąca – co miesiąc nowe, dostosowane do aktualnej pory roku i wykorzystujące najświeższe w danym momencie warzywa. Burgery miesiąca są wariacją na temat klasyki i przyciągają fanów nietuzinkowych połączeń smakowych. Kilka z nich stało się na tyle kultowych, że na prośbę naszych Gości trafiło na stałe do menu.

Dla każdego coś dobrego!

Burgerownia DIWALKO serwuje nie tylko najwyższej jakości burgery, ale specjalizuje się również w przyrządzaniu wyjątkowych żeberek wieprzowych w sosie

BBQ, słynnego Pastrami, szarpanych mięs: Pulled Beef czy Pulled Pork oraz frytek belgijskich w różnych wariantach. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, dlatego stale poszerzamy nasze menu. W ten sposób powstały burgery wege. Oferujemy burgery na miejscu w restauracji, na telefon z odbiorem osobistym lub z dowozem.

W zależności od potrawy, dobieramy odpowiedni gatunek i klasę mięsa, a stopień wysmażenia wołowiny w burgerach dostosowujemy do życzenia naszych Gości. Do naszych dań oferujemy również duży wybór piwa od koncernowych po piwa rzemieślnicze i belgijskie.